MOTORYAT KİRALAMA ALANYA


Kiralık Motoryat İlanları Alanya Tekne kiralama .com

Motoryatlar deniz araçları arasında yer alır. Bu araçlar deniz üzerinde sahip oldukları motorları sayesinde hareket ederler. Bu araçlar benzinli ya da dizel motorlu olabilirler. Genellikle mavi tura çıkmak isteyen kişiler tarafından kullanılırlar. Kamaralı ya da kamarasız çeşitleri vardır. Mavi tur hayali kuranlar kiralık motoryat ilanları sayesinde gerçekleştirebilirler. Bu deniz araçlarını kişiler yapacakları tur süresince kiralayıp pek çok yeri gezebilirler. Bizler mavi tura çıkmak isteyen kişiler için motoryat kiralama hizmeti veriyoruz. Kaliteli araçlarımızla kişilerin diledikleri gibi bir deniz gezisi yaşamalarına aracı oluyoruz.

Motoryat Kiralama Süreleri

Bakımları yapılmış kiralık motoryatlarımızı hizmet veriyoruz. Senenin yorgunluğunu denizde geçirmek isteyenler için kiralama yapıyoruz. Müşterilerimiz motoryatlarımızı istedikleri süre boyunca kiralayabiliyorlar. Örneğin günü birlik geziler için kiralayarak gün sonunda teslim edebiliyorlar.

Yıllık izinleri için bir ay boyunca araçlarımızı kiralayarak gezebiliyorlar. Ayrıca tüm yaz tatilini denizde geçirmek isteyenler kiralayarak farklı koylarda demir atarak harika bir yaz tatili geçirebiliyorlar. Motor yatlarımız aracılığıyla Akdeniz, Ege ve Marmara gibi denizleri gezebiliyor. Aynı zamanda Yunan adalarını görme imkanı elde edebiliyorlar. Mavi tur yaz tatili geçirmek isteyenlerin tek yapması gereken bizimle iletişime geçerek kiralık motoryatlarımızdan birini seçmek oluyor.

Kiralık Motoryatlarımızla Yapılabilecekler

Kiralık motoryatlarımız kişilerin farklı aktiviteleri için kullanılabiliyorlar.

Kaliteli ve modern motor yatlarımızı kiralayanlar şu aktiviteleri yerine getirebiliyorlar;

  • Arkadaşları, aileleri ya da sevgilileriyle birlikte mavi yolculuk deneyimi yaşayabiliyorlar.
  • Yat aracılığıyla yapacakları gezi sırasında güneşlenme imkanı elde edebiliyorlar.
  • Herhangi bir plaj ya da koyda demir atarak yüzebiliyorlar.
  • Kalabalığın olmadığı alanlarda diledikleri gibi zaman geçirebiliyorlar.
  • Deniz ortasında motor yat üzerinde kitap okuyup müzik dinleyebiliyorlar.
  • Deniz üzerinde tatil yapabiliyorlar.
  • Motor yatlarımızı doğum günü, evlilik yıl dönümü ve yılbaşı gibi kutlamalar için kullanabiliyorlar.
  • Ayrıca sahil şehirlerini görerek mekanlara gitme imkanı yaşayabiliyorlar.
  • Tüm bu aktiviteleri yapacakları kiralamanın süresine bağlı olarak gerçekleştirebiliyorlar.

Sürat Yapmaya Uygun Motoryatlar

Motor yatlar normal tekne ve yatlardan farklı olarak adrenalin tutkunlarına hitap ediyor. Kiralama hizmetimizden yararlananlar motor yatlar aracılığıyla sürat yapabiliyorlar. Bu sayede enerjilerini atarak rahatlayabiliyorlar.

Bütçeye Uygun Fiyatlar

Kiralık motor yat ilanlarımızı inceleyen kişiler kiralama fiyatlarını merak ediyorlar. Firma olarak motor yatlarımızın kiralanmasında bütçeye uygun fiyatlar sunuyoruz. Bu sayede pek çok kişinin mavi tur deneyimi yaşamasına imkan veriyoruz. Kişiler bütçelerine uygun ücretlerle kiralama yaparak motoryatlarla gezip eğlenebiliyorlar.

 

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !

Whoops, you're not connected to Mailchimp. You need to enter a valid Mailchimp API key.

Hemen Araİnfo Bilgi