MOTORYAT KİRALAMA ALANYA


Kiralık Motoryat İlanları Alanya Tekne kiralama .com

Motoryatlar deniz araçları arasında yer alır. Bu araçlar deniz üzerinde sahip oldukları motorları sayesinde hareket ederler. Bu araçlar benzinli ya da dizel motorlu olabilirler. Genellikle mavi tura çıkmak isteyen kişiler tarafından kullanılırlar. Kamaralı ya da kamarasız çeşitleri vardır. Mavi tur hayali kuranlar kiralık motoryat ilanları sayesinde gerçekleştirebilirler. Bu deniz araçlarını kişiler yapacakları tur süresince kiralayıp pek çok yeri gezebilirler. Bizler mavi tura çıkmak isteyen kişiler için motoryat kiralama hizmeti veriyoruz. Kaliteli araçlarımızla kişilerin diledikleri gibi bir deniz gezisi yaşamalarına aracı oluyoruz.

Motoryat Kiralama Süreleri

Bakımları yapılmış kiralık motoryatlarımızı hizmet veriyoruz. Senenin yorgunluğunu denizde geçirmek isteyenler için kiralama yapıyoruz. Müşterilerimiz motoryatlarımızı istedikleri süre boyunca kiralayabiliyorlar. Örneğin günü birlik geziler için kiralayarak gün sonunda teslim edebiliyorlar.

Yıllık izinleri için bir ay boyunca araçlarımızı kiralayarak gezebiliyorlar. Ayrıca tüm yaz tatilini denizde geçirmek isteyenler kiralayarak farklı koylarda demir atarak harika bir yaz tatili geçirebiliyorlar. Motor yatlarımız aracılığıyla Akdeniz, Ege ve Marmara gibi denizleri gezebiliyor. Aynı zamanda Yunan adalarını görme imkanı elde edebiliyorlar. Mavi tur yaz tatili geçirmek isteyenlerin tek yapması gereken bizimle iletişime geçerek kiralık motoryatlarımızdan birini seçmek oluyor.

Kiralık Motoryatlarımızla Yapılabilecekler

Kiralık motoryatlarımız kişilerin farklı aktiviteleri için kullanılabiliyorlar.

Kaliteli ve modern motor yatlarımızı kiralayanlar şu aktiviteleri yerine getirebiliyorlar;

  • Arkadaşları, aileleri ya da sevgilileriyle birlikte mavi yolculuk deneyimi yaşayabiliyorlar.
  • Yat aracılığıyla yapacakları gezi sırasında güneşlenme imkanı elde edebiliyorlar.
  • Herhangi bir plaj ya da koyda demir atarak yüzebiliyorlar.
  • Kalabalığın olmadığı alanlarda diledikleri gibi zaman geçirebiliyorlar.
  • Deniz ortasında motor yat üzerinde kitap okuyup müzik dinleyebiliyorlar.
  • Deniz üzerinde tatil yapabiliyorlar.
  • Motor yatlarımızı doğum günü, evlilik yıl dönümü ve yılbaşı gibi kutlamalar için kullanabiliyorlar.
  • Ayrıca sahil şehirlerini görerek mekanlara gitme imkanı yaşayabiliyorlar.
  • Tüm bu aktiviteleri yapacakları kiralamanın süresine bağlı olarak gerçekleştirebiliyorlar.

Sürat Yapmaya Uygun Motoryatlar

Motor yatlar normal tekne ve yatlardan farklı olarak adrenalin tutkunlarına hitap ediyor. Kiralama hizmetimizden yararlananlar motor yatlar aracılığıyla sürat yapabiliyorlar. Bu sayede enerjilerini atarak rahatlayabiliyorlar.

Bütçeye Uygun Fiyatlar

Kiralık motor yat ilanlarımızı inceleyen kişiler kiralama fiyatlarını merak ediyorlar. Firma olarak motor yatlarımızın kiralanmasında bütçeye uygun fiyatlar sunuyoruz. Bu sayede pek çok kişinin mavi tur deneyimi yaşamasına imkan veriyoruz. Kişiler bütçelerine uygun ücretlerle kiralama yaparak motoryatlarla gezip eğlenebiliyorlar.

 

Alanya Side Belek Antalya Yat Tekne Kiralama 2022 Focus Alanya

Alanya Tekne Yat Kiralama 

Yat kiralama işlemlerinde erken rezervasyon avantajları, mavi yolculuğa çıkacak misafirlerin daha az bütçe ile daha kaliteli hizmetler ve daha donanımlı Yat Tekne kiralamasına olanak sağlamaktadır. Yat kiralama işlemlerinde sezon Mart ayının son haftasından itibaren açılır ve Kasım ayının son haftasına kadar ilerler.


Bu dönem içerisinde sıcak diye niyelendirdiğimiz aylar Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarıdır. Dönemlik olarak bu aralıkta yapacağınız kiralamalarda Ağustos ayı en yüksek sezonu temsil ederken; Haziran – Temmuz, Mayıs – Eylül, Ekim – Nisan aylarına doğru da sezonluk ücretler düşüşe geçmektedir.


Özel yat kiralama işlemlerinde ücret skalasını değiştiren faktörler ve erken rezervasyon fırsatlarıyla ilgili detaylara sitemiz üzerinden bugüne özel fırsatlarla ulaşabilirsiniz. Alanında uzman yat kiralama sorumlularımız, sizleri ihtiyaçlarınıza uygun olarak doğru bir biçimde yönlendirmeyi başaracaklardır.


İndirimler

Herkes indirimi sever ve yat kiralama kiralamaşirketleri de erken rezervasyonda en iyi indirimleri yapar. Çünkü erkenplanlanmış programlar herkes için hayatı kolaylaştırır, yat sahibi takviminiplanlayabilir, kiralama ekibi sizi programına alır ve bu takvimlerin uygunşekilde planlanmasından herkes kazanır, bu nedenle birçok lüks yat kiralamaşirketi bu şekilde teşvikler sağlar


2022 Yılı içinde yat turu planları kuran kişilere güzel haberimiz var. Tekne turu davetleri için erken rezervasyonlarda yaz sezonu içinde uygulanan fiyatların en az %20 daha uygun olacağını biliyor musunuz ?


Nisan ve Mayıs ayı içerisinde yapılacak tekne turları rezervasyonları Kasım ayı içerisinde mutlaka yapılmalı. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yapılan tekne düğünleri rezervasyonu Ocak yada Şubat ayı içinde yapılır. Yaz ayları Cuma, Cumartesi, Pazar günleri çağrı teknelerimiz düğün ve kurumsal organizasyonlar sebebiyle sezon süresince yoğunluklar oluyor. Erken rezervasyon yaparak kendinizi garantiye alın, ayrıca uygun fiyatlarla düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetlerini birbirinden lüks ve şık teknelerimiz de rüyalarınızdaki yat turu planlamasını gerçekleştirin.


Erken rezervasyon yapılması halinde yapılacaklar şunlardır; Önceden teknemizin bağlı olduğu iskeleye sizleri davet edeceğiz. Organizasyon planlamanızı yerinde yaparak sizlere fikirler ve önerilerde bulunacağız. Sizlerinde fikirleri yardımıyla yat turu planlamanız kusursuz ilerleyecektir.

REZEVRASYON VE BİLGİ İCİN WHATSAPP HATINI TIKLAYIN

Müşteri Hizmetleri Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin +90 531 334 87 07  – 7/24 Online  Adres Bizi ziyaret edin Mahmutlar, dolly tour, Şirinler Cd., 07450 Alanya/Antalya
Alanya’da hizmet veren yerel bir seyahat Acentasıyız.
Takipte Kalın Sosyal ağlarımızdan bizi takip edin. Tüm referanslarımızı sosyal ağlarımızda bulabilirsiniz. Şirket Hakkında TURSAB’a kayıtlı bir seyahat acentesidir.
Tursab No 12829  Dolly Travel Alanya T.C. Turizm Bakanlığı
Rezervasyonu Yaptım Biletimi Nasıl Alabilirim ? Rezervasyon yapmanızdan hemen sonra sizlere onay sms veya Whatsapp Sms Bildirimi online Bilet geliyor ve burada sizlere Bilet No ve Pin Kodu veriyoruz.
Eğer çıktı alabilecek herhangi bir yazıcı bulunmuyorsa , hiç merak etmeyin. Sadece Bilet Numaranızı not alınız ve buraya geldiğinizde , sizlerle irtibata geçmemize müsade ediniz. Biz size hem biletinizi takdim ediyoruz ve hemde tur hakkında daha detaylı bilgi veriyoruz.
Konakladığımız Yerden Alınış Saatini Nasıl Öğrenebiliriz ? Biz bütün müşterilerimizi konakladıkları yerden ücretsiz bir şekilde transfer ediyoruz. Sizlere gönderdiğimiz Onay Sms lerde Alınış Saatiniz mevcuttur. Dönüş zamanı tekrar sizi aldığımız yere bırakıyoruz.
Bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Otel’e Yerleştikten Sonra Rezervasyonumu Tekrar Onaylatmam Gerekir mi ? Hayır.
Buna hiç gerek yok. Size verdiğimiz Alınış Saati‘nde Otel’in lobisinde hazır bulunmanız gerekmektedir. Bunun haricinde herhangi bir onay veya aramaya ihtiyacınız yoktur.
Telefon ile Tekrar Onay Yapabilir miyim ? Bu tamamen size bağlıdır. İsterseniz bizi 7/24 arayabilir ve turunuz hakkında tekrar bilgi alabilirsiniz. Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.
  Hangi bölgelere servisiniz mevcuttur ? Biz müşterilimizi Alanya , Mahmutlar , Konaklı , Avsallar , Türkler , Okurcalar , Oba , Tosmur ve bu güzergahlar üzerinde olan herhangi bir yerden ücretli olarak alıyoruz.
Eğer otelinizin hangi bölgede kaldığından emin değilseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Otelde kalmıyorum ? Biz müşterilimizi konakladığı yerlerden alıyoruz. Bunun için bizlere tam adres vermeleri ve karşılıklı görüş ile alınacak yeri belirlemeliyiz.
Lütfen bu gibi konularda bizimle irtibata geçiniz. Oda numaramı vermek zorunda mıyım ? Hayır. Böyle bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır.
Biz sadece müşterilerimizi Kaldıkları yerin önünde veya yakınında bulamazsak. Odalarını arıyoruz. Oda numaranızı vermeniz sizlere daha fazla yarar sağlamaktadır. Eğer Otele yerleşmeden rezervasyon yapıyorsanız. Bize İsim Soyisim kısmını eksiksiz vermeniz gerekmektedir. Bu sizleri otelde bulmamızı kolaylaştıracaktır.
Bizi Otelde Nasıl Bulacaksınız ? Yaptırdığınız tur için sizleri Otelin önünde görmemiz bizler için kolaylık sağlayacaktır. Bazı Otellerde içeri girmemiz yasak olduğu için , sizleri otelin kapısında beklemenizi öneriyoruz. Biz güvenlik kısmında gerekirse sizin için anons bile yaptırıyoruz. Lütfen Gecikmeli durumlarda bizimle irtibata geçiniz.

Size En iyi hizmeti sunuyoruz. Gizli,saklı ücret yok. Herşey açık ve nettir. Turlarımızda profesyonel yerel rehberlerimiz mevcuttur. Kolay rezervasyon yapıp,ödemeyi tur gününde yapabilirsiniz.


Turlarımızı küçük gruplar halinde düzenliyoruz. 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal yapabilirsiniz. Rezervasyon yaptıgınızda kredi kartı istenmez. 24 saat öncesine kadar tur tarihlerini degiştirebilirsiniz

Kiralamak istediğim yatı görüp gezebilir miyim?

Dilediğiniz zaman yatları görebilirsiniz. Yatlarımız Alanya Yat limanı Ve Alanya iskele Limanında GürebilirsinizGeldiğiniz saatlerde yatların başka misafirlerimiz tarafından kiralanmış ve orada olmama ihtimaline karşı ziyaretinizden önce +90 531 334 87 07 numaralı telefondan bizlere ulaşarak ziyarete uygun saatleri öğrenebilirsiniz.
 

Rezervasyon iptal veya tarih değişim şartları nelerdir?

Yat organizasyon tarihinize 1 günden az süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı iade edilir.
Değişiklik talepleriniz ise yatın mevcut programına göre değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 gün kalaya kadar ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.
Translate »