Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Focus Alanya

12829 DOLLY TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Dolly Travel & adı altında faaliyet gösteren Türsab Üyesi A sınıfı yetki belgesine sahip bir seyahat acentasıyız. Genç bir şirketiz fakat bölgenin en tecrübeli kadrosu ile çok kısa sürede bölgede tanınan etkili bir isim olmayı başarabildik. Müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar zaten işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesi.

Müşterilerimize tatillerini en güzel ve keyifli şekilde geçirebilmelerine yardımcı olacak geniş bir tur ve aktivite seçeneklerimiz mevcut.

Tatilinizin başlangıcından bitimine kadar tüm isteklerinize cevap verebilir durumdayız. Havaalanından özel araçlarımızla ekonomik fiyatlı transfer hizmeti ile başlayan maceranızda konaklama, araç kiralama, tur ve aktivite organizasyonlarınızın yanısıra düğün organizasyonları, özel geceler, konferanslar gibi bir çok isteğinizede cevap verebilir durumdayız.

MİSYONUMUZ

  • Misafirlerimizin bugünkü beklentileri ve gereksinimlerini tam zamanında karşılayıp, onlara beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.
  • Misafirlerimize güvenilir ve hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.
  • Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

  • Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak.
  • Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması.
  • Çevreye, doğaya ve topluma saygı.
  • İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan çağdaş yönetim anlayışı.
  • Tüm imkanlarımızın verimli kullanımı.
  • Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu.
  • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemektir.

excursionsideÇeşitli istikametlere yaptığımız turlarımız ve aktivitelerimizden seçim yaparak siz de hayalinizdeki tatili hayata geçirmenin mutluluğunu yaşayın. Tüm tekliflerimiz sizlere en uygun fiyatlar ve birinci sınıf hizmet ile birlikte gelmektedir. Kalite bizim önceliğimizdir!

excursionsideBizimle beraber bölgedeki kültürel ve doğal alanları, tarihi simge yapıları görecek ya da macera dolu etkinlikleri deneyimleyerek harika anılarla evinize döneceksiniz. Kaliteli rehberlerimiz tur boyunca sizlere eşlik edecek ve tüm ihtiyaçlarınıza ve sorularınıza güler yüzle ve içtenlikle karşılık vereceklerdir. Sizin yapacağınız tek şey güzel anların tadını çıkartmak olacak.
Side’nin büyülü dünyasıyla sizleri tanıştırmayı dört gözle bekliyoruz

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !

Whoops, you're not connected to Mailchimp. You need to enter a valid Mailchimp API key.

Hemen Araİnfo Bilgi