FİYATLAR

Alanya Yat Kiralama Hakıda Bigi Alın

Alanya Mavi Denizin  ve güneşin eşsiz güzelliğinde sizlere sunduğumuz menüler ve ekstra hizmetler ile saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları bu sayfada paylaşılmıştır.

Yat kiralama fiyatları saatlik – , günlük de —- arasıdır. En az yat kiralama süresi 2 saat‘ olup 30 dakika bile kiralama yapılmak istendiğinde de yine 2 saatlik yat kiralama bedelinin ödenmesi talep edilir. İstanbul’da yoğun rezervasyon talebinin olduğu hafta sonu akşamları ile sevgililer günü ve anneler günü gibi özel günlerde en az yat kiralama süresi 4 saat olarak güncellenebilir. Günlük yat kiralama Alanya Yatlimanın da organize edilip, başlangıç saati sabah 10:00, bitiş saati de akşam üzeri 18:00 sularıdır. Akşam turları 19:00’dan itibaren başladığı için kiralanan yatın en geç 18:00 gibi terk edilmesi gerekir. Ancak tura sabah daha erken saatlerde başlamak isteyenler için fiyat farkı alınmadan 09:00 – 18:00 arası olmak üzere 9 saat yapılabilir.

Yat kiralama için ödenmesi gereken toplam ücretler hesaplanırken saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları üzerine müşteri talebi olursa kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüleri ile ekstra hizmetler de eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Yatları menü hizmeti alarak kiralama mecburiyeti yoktur, arzu edenler sadece yatı kiralayarak geri kalan her şeyi (yiyecek, içecek, canlı müzik, süsleme, pasta, lazer gösterisi vb.) kendileri organize edebilirler. Firmamızdan alkolsüz menü hizmeti alarak kendi özel alkollü içeceklerini yanında getirmek isteyenler için de hiçbir engel yoktur. Sadece yat kiralama hizmeti alınıp, dışarıdan yiyecek ve içecek malzemeleri getirilerek yatın tabak, bardak, çatal, bıçak ve kaşık gibi mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse organizasyona katılan kişi sayısını idare edebilecek sayıda garson da alınması gerekecektir. Garsonlar hem tur süresince servis yapar hem de organizasyon sonra erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizler. 1 adet garson için ödenmesi gereken ücret de 200 TL‘dir.

TÜM ÖZEL ORGANİZASYONLAR

İstanbul Boğazında saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alarak aklınıza gelen tüm özel gün kutlamaları, yemek davetleri ve eğlence turlarını en güzel şekilde planlayabilirsiniz. Sıklıkla yat kiralama hizmeti verdiğimiz organizasyonlar doğum günüevlilik yıldönümübekarlığa vedaevlenme teklifiyüzme turuiş yemeğimezuniyetdüğünnişanfasıliftar yemeğikahvaltı ve akşam yemeği turlarıdır. Günlük yat kiralama genelde Adalar ve Boğazda organize edilen yüzme turları için yapılmaktadır ancak diğer organizasyonlar için de yatlar günlük olarak kiralanabilir. Günlük yat kiralama ücretlerinin saatlik hesaplamadan daha düşük olmasının nedeni yatla kısa bir Alanya turu yapıldıktan sonra belli bir yerde demir atılması ve dönüş saatine kadar orada beklenilmesindendir. Bu nedenle genelde yüzme turu yapmak isteyenler günlük yat kiralama seçeneğini kullanır. Saatlik yat kiralama şıkkında yat, tur süresince boğazda gezerek hareket halinde olur. Misafirler yatın bir yerde durmasını istediğinde bekleme süresinde geçen zaman toplam ücretten düşülmez. Ayrıca yatta konaklama hizmeti sadece evli çiftlere özel olarak verilmektedir ve tek gecelik konaklama ücreti (12 saatlik) 10.000 TL’dir. Resmi evlilik dışı birliktelikler için konaklama hizmeti vermiyoruz.!

SAATLİK VE GÜNLÜK YAT KİRALAMA FİYATLARI

PAKETİNİZİ KENDİNİZ OLUŞTURUN

Üst kısımda yat kirası, menüler ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretler ayrı ayrı olarak yazılmıştır. Organize etmeyi planladığınız tur için hangi yata ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini sistem üzerinden hızlı bir şekilde öğrenerek kendi yat kiralama paketinizi kendiniz hazırlamak isterseniz: kiralık yatlar arasından ücretini öğrenmek istediğiniz yatın üzerine mouse getirin ve “HIZLI HESAPLA” ya da “DETAY” butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkacak olan fiyat hesaplama tablosuna kişi sayısı, yat kiralama süresi, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini işaretleyin ve ödemeniz gereken toplam rakamı anında ekranda görün..

REZERVASYON İÇİN KAPARO GÖNDERİN

Rezervasyon işleminin tamamlanabilmesi için atılması gereken ilk adım yat kiralama için ödenecek toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo olarak gönderilmesidir. Kaparo ödemesi gelmeden ekibimiz kesin rezervasyonlar yapmaz, kısa süreli geçici opsiyonlar alabilir. En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde opsiyonlar iptal edilerek farklı müşterilerden gelen rezervasyon talepleri değerlendirmeye alınır. Ödemeyi banka yoluyla EFT/Havale yaparak gönderebileceğiniz gibi ofisimize ya da yata gelerek elden de verebilirsiniz. Yaz aylarındaki Focus  yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde seçtiğiniz yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir!

7 GÜN 24 SAAT TELEFON DESTEĞİ

Hızlı bir şekilde destek almak için iletişim sayfasındaki sabit hat ve cep telefonu numaralarını günün her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Gönderilen maillere hızlı bir şekilde dönüş yapamasak da müsait olunduğu takdirde telefonlara geç saatlere kadar cevap verebiliyoruz. Whatsapp uygulamasını detaylı anlatımlar yapmak için değil, sadece görsel paylaşımlar ve rezervasyon detaylarını not almak için kullanıyoruz.

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !

Whoops, you're not connected to Mailchimp. You need to enter a valid Mailchimp API key.

Hemen Araİnfo Bilgi