FİYATLAR

Alanya Yat Tekne kiralama

Alanya Yat Kiralama Hakıda Bigi Alın

Alanya Mavi Denizin  ve güneşin eşsiz güzelliğinde sizlere sunduğumuz menüler ve ekstra hizmetler ile saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları bu sayfada paylaşılmıştır.

Yat kiralama fiyatları saatlik – , günlük de —- arasıdır. En az yat kiralama süresi 2 saat‘ olup 30 dakika bile kiralama yapılmak istendiğinde de yine 2 saatlik yat kiralama bedelinin ödenmesi talep edilir. İstanbul’da yoğun rezervasyon talebinin olduğu hafta sonu akşamları ile sevgililer günü ve anneler günü gibi özel günlerde en az yat kiralama süresi 4 saat olarak güncellenebilir. Günlük yat kiralama Alanya Yatlimanın da organize edilip, başlangıç saati sabah 10:00, bitiş saati de akşam üzeri 18:00 sularıdır. Akşam turları 19:00’dan itibaren başladığı için kiralanan yatın en geç 18:00 gibi terk edilmesi gerekir. Ancak tura sabah daha erken saatlerde başlamak isteyenler için fiyat farkı alınmadan 09:00 – 18:00 arası olmak üzere 9 saat yapılabilir.

Yat kiralama için ödenmesi gereken toplam ücretler hesaplanırken saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları üzerine müşteri talebi olursa kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüleri ile ekstra hizmetler de eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Yatları menü hizmeti alarak kiralama mecburiyeti yoktur, arzu edenler sadece yatı kiralayarak geri kalan her şeyi (yiyecek, içecek, canlı müzik, süsleme, pasta, lazer gösterisi vb.) kendileri organize edebilirler. Firmamızdan alkolsüz menü hizmeti alarak kendi özel alkollü içeceklerini yanında getirmek isteyenler için de hiçbir engel yoktur. Sadece yat kiralama hizmeti alınıp, dışarıdan yiyecek ve içecek malzemeleri getirilerek yatın tabak, bardak, çatal, bıçak ve kaşık gibi mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse organizasyona katılan kişi sayısını idare edebilecek sayıda garson da alınması gerekecektir. Garsonlar hem tur süresince servis yapar hem de organizasyon sonra erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizler. 1 adet garson için ödenmesi gereken ücret de 200 TL‘dir.

TÜM ÖZEL ORGANİZASYONLAR

İstanbul Boğazında saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alarak aklınıza gelen tüm özel gün kutlamaları, yemek davetleri ve eğlence turlarını en güzel şekilde planlayabilirsiniz. Sıklıkla yat kiralama hizmeti verdiğimiz organizasyonlar doğum günüevlilik yıldönümübekarlığa vedaevlenme teklifiyüzme turuiş yemeğimezuniyetdüğünnişanfasıliftar yemeğikahvaltı ve akşam yemeği turlarıdır. Günlük yat kiralama genelde Adalar ve Boğazda organize edilen yüzme turları için yapılmaktadır ancak diğer organizasyonlar için de yatlar günlük olarak kiralanabilir. Günlük yat kiralama ücretlerinin saatlik hesaplamadan daha düşük olmasının nedeni yatla kısa bir Alanya turu yapıldıktan sonra belli bir yerde demir atılması ve dönüş saatine kadar orada beklenilmesindendir. Bu nedenle genelde yüzme turu yapmak isteyenler günlük yat kiralama seçeneğini kullanır. Saatlik yat kiralama şıkkında yat, tur süresince boğazda gezerek hareket halinde olur. Misafirler yatın bir yerde durmasını istediğinde bekleme süresinde geçen zaman toplam ücretten düşülmez. Ayrıca yatta konaklama hizmeti sadece evli çiftlere özel olarak verilmektedir ve tek gecelik konaklama ücreti (12 saatlik) 10.000 TL’dir. Resmi evlilik dışı birliktelikler için konaklama hizmeti vermiyoruz.!

SAATLİK VE GÜNLÜK YAT KİRALAMA FİYATLARI

PAKETİNİZİ KENDİNİZ OLUŞTURUN

Üst kısımda yat kirası, menüler ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretler ayrı ayrı olarak yazılmıştır. Organize etmeyi planladığınız tur için hangi yata ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini sistem üzerinden hızlı bir şekilde öğrenerek kendi yat kiralama paketinizi kendiniz hazırlamak isterseniz: kiralık yatlar arasından ücretini öğrenmek istediğiniz yatın üzerine mouse getirin ve “HIZLI HESAPLA” ya da “DETAY” butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkacak olan fiyat hesaplama tablosuna kişi sayısı, yat kiralama süresi, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini işaretleyin ve ödemeniz gereken toplam rakamı anında ekranda görün..

REZERVASYON İÇİN KAPARO GÖNDERİN

Rezervasyon işleminin tamamlanabilmesi için atılması gereken ilk adım yat kiralama için ödenecek toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo olarak gönderilmesidir. Kaparo ödemesi gelmeden ekibimiz kesin rezervasyonlar yapmaz, kısa süreli geçici opsiyonlar alabilir. En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde opsiyonlar iptal edilerek farklı müşterilerden gelen rezervasyon talepleri değerlendirmeye alınır. Ödemeyi banka yoluyla EFT/Havale yaparak gönderebileceğiniz gibi ofisimize ya da yata gelerek elden de verebilirsiniz. Yaz aylarındaki Focus  yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde seçtiğiniz yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir!

7 GÜN 24 SAAT TELEFON DESTEĞİ

Hızlı bir şekilde destek almak için iletişim sayfasındaki sabit hat ve cep telefonu numaralarını günün her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Gönderilen maillere hızlı bir şekilde dönüş yapamasak da müsait olunduğu takdirde telefonlara geç saatlere kadar cevap verebiliyoruz. Whatsapp uygulamasını detaylı anlatımlar yapmak için değil, sadece görsel paylaşımlar ve rezervasyon detaylarını not almak için kullanıyoruz.

Yeni Eklenen Turlar

Alanya Yat Tekne Elifim

Rezevraston ve Bilgi icin Arayın
Alanya Özel Tekne Turu kalabalık tekne turlarını tercih etmeyen...
10.00 'den itibaren

Focus Vip Alanya Cargono Yat Tekne Kiralama

Rezevraston ve Bilgi icin Arayn
Alanya Özel Tekne Turu Cargono Alanya Özel Tekne Turu kalabalık...
10.00 'den itibaren

Belek Tekne Kiralama

Alanya Yat Tekne kiralama
Hemen Rezevrasyon
Tur Günleri Her Gün Tur Süresi İsteğinize Göre Alınış...
10.00 'den itibaren

Esperanza Yacht Kiralama

Güvenli Rezervasyon Mükemmel Müşteri Desteği 7 / 24 Online Her Bütçeye Uygun Yachtrent Alanya
Güvenli Rezervasyon Mükemmel Müşteri Desteği 7 / 24 Online...
200.00 'den itibaren

YAT ŞAHMARAN – ALANYA

Alanya Yat Tekne kiralama
Hemen Rezevrasyon
Alanya Özel Tekne Turu YAT ŞAHMARAN – Alanya Özel...
10.00 'den itibaren
Alanya Side Belek Antalya Yat Tekne Kiralama 2022 Focus Alanya

Alanya Tekne Yat Kiralama 

Yat kiralama işlemlerinde erken rezervasyon avantajları, mavi yolculuğa çıkacak misafirlerin daha az bütçe ile daha kaliteli hizmetler ve daha donanımlı Yat Tekne kiralamasına olanak sağlamaktadır. Yat kiralama işlemlerinde sezon Mart ayının son haftasından itibaren açılır ve Kasım ayının son haftasına kadar ilerler.


Bu dönem içerisinde sıcak diye niyelendirdiğimiz aylar Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarıdır. Dönemlik olarak bu aralıkta yapacağınız kiralamalarda Ağustos ayı en yüksek sezonu temsil ederken; Haziran – Temmuz, Mayıs – Eylül, Ekim – Nisan aylarına doğru da sezonluk ücretler düşüşe geçmektedir.


Özel yat kiralama işlemlerinde ücret skalasını değiştiren faktörler ve erken rezervasyon fırsatlarıyla ilgili detaylara sitemiz üzerinden bugüne özel fırsatlarla ulaşabilirsiniz. Alanında uzman yat kiralama sorumlularımız, sizleri ihtiyaçlarınıza uygun olarak doğru bir biçimde yönlendirmeyi başaracaklardır.


İndirimler

Herkes indirimi sever ve yat kiralama kiralamaşirketleri de erken rezervasyonda en iyi indirimleri yapar. Çünkü erkenplanlanmış programlar herkes için hayatı kolaylaştırır, yat sahibi takviminiplanlayabilir, kiralama ekibi sizi programına alır ve bu takvimlerin uygunşekilde planlanmasından herkes kazanır, bu nedenle birçok lüks yat kiralamaşirketi bu şekilde teşvikler sağlar


2022 Yılı içinde yat turu planları kuran kişilere güzel haberimiz var. Tekne turu davetleri için erken rezervasyonlarda yaz sezonu içinde uygulanan fiyatların en az %20 daha uygun olacağını biliyor musunuz ?


Nisan ve Mayıs ayı içerisinde yapılacak tekne turları rezervasyonları Kasım ayı içerisinde mutlaka yapılmalı. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yapılan tekne düğünleri rezervasyonu Ocak yada Şubat ayı içinde yapılır. Yaz ayları Cuma, Cumartesi, Pazar günleri çağrı teknelerimiz düğün ve kurumsal organizasyonlar sebebiyle sezon süresince yoğunluklar oluyor. Erken rezervasyon yaparak kendinizi garantiye alın, ayrıca uygun fiyatlarla düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetlerini birbirinden lüks ve şık teknelerimiz de rüyalarınızdaki yat turu planlamasını gerçekleştirin.


Erken rezervasyon yapılması halinde yapılacaklar şunlardır; Önceden teknemizin bağlı olduğu iskeleye sizleri davet edeceğiz. Organizasyon planlamanızı yerinde yaparak sizlere fikirler ve önerilerde bulunacağız. Sizlerinde fikirleri yardımıyla yat turu planlamanız kusursuz ilerleyecektir.

REZEVRASYON VE BİLGİ İCİN WHATSAPP HATINI TIKLAYIN

Müşteri Hizmetleri Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin +90 531 334 87 07  – 7/24 Online  Adres Bizi ziyaret edin Mahmutlar, dolly tour, Şirinler Cd., 07450 Alanya/Antalya
Alanya’da hizmet veren yerel bir seyahat Acentasıyız.
Takipte Kalın Sosyal ağlarımızdan bizi takip edin. Tüm referanslarımızı sosyal ağlarımızda bulabilirsiniz. Şirket Hakkında TURSAB’a kayıtlı bir seyahat acentesidir.
Tursab No 12829  Dolly Travel Alanya T.C. Turizm Bakanlığı
Rezervasyonu Yaptım Biletimi Nasıl Alabilirim ? Rezervasyon yapmanızdan hemen sonra sizlere onay sms veya Whatsapp Sms Bildirimi online Bilet geliyor ve burada sizlere Bilet No ve Pin Kodu veriyoruz.
Eğer çıktı alabilecek herhangi bir yazıcı bulunmuyorsa , hiç merak etmeyin. Sadece Bilet Numaranızı not alınız ve buraya geldiğinizde , sizlerle irtibata geçmemize müsade ediniz. Biz size hem biletinizi takdim ediyoruz ve hemde tur hakkında daha detaylı bilgi veriyoruz.
Konakladığımız Yerden Alınış Saatini Nasıl Öğrenebiliriz ? Biz bütün müşterilerimizi konakladıkları yerden ücretsiz bir şekilde transfer ediyoruz. Sizlere gönderdiğimiz Onay Sms lerde Alınış Saatiniz mevcuttur. Dönüş zamanı tekrar sizi aldığımız yere bırakıyoruz.
Bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Otel’e Yerleştikten Sonra Rezervasyonumu Tekrar Onaylatmam Gerekir mi ? Hayır.
Buna hiç gerek yok. Size verdiğimiz Alınış Saati‘nde Otel’in lobisinde hazır bulunmanız gerekmektedir. Bunun haricinde herhangi bir onay veya aramaya ihtiyacınız yoktur.
Telefon ile Tekrar Onay Yapabilir miyim ? Bu tamamen size bağlıdır. İsterseniz bizi 7/24 arayabilir ve turunuz hakkında tekrar bilgi alabilirsiniz. Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.
  Hangi bölgelere servisiniz mevcuttur ? Biz müşterilimizi Alanya , Mahmutlar , Konaklı , Avsallar , Türkler , Okurcalar , Oba , Tosmur ve bu güzergahlar üzerinde olan herhangi bir yerden ücretli olarak alıyoruz.
Eğer otelinizin hangi bölgede kaldığından emin değilseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Otelde kalmıyorum ? Biz müşterilimizi konakladığı yerlerden alıyoruz. Bunun için bizlere tam adres vermeleri ve karşılıklı görüş ile alınacak yeri belirlemeliyiz.
Lütfen bu gibi konularda bizimle irtibata geçiniz. Oda numaramı vermek zorunda mıyım ? Hayır. Böyle bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır.
Biz sadece müşterilerimizi Kaldıkları yerin önünde veya yakınında bulamazsak. Odalarını arıyoruz. Oda numaranızı vermeniz sizlere daha fazla yarar sağlamaktadır. Eğer Otele yerleşmeden rezervasyon yapıyorsanız. Bize İsim Soyisim kısmını eksiksiz vermeniz gerekmektedir. Bu sizleri otelde bulmamızı kolaylaştıracaktır.
Bizi Otelde Nasıl Bulacaksınız ? Yaptırdığınız tur için sizleri Otelin önünde görmemiz bizler için kolaylık sağlayacaktır. Bazı Otellerde içeri girmemiz yasak olduğu için , sizleri otelin kapısında beklemenizi öneriyoruz. Biz güvenlik kısmında gerekirse sizin için anons bile yaptırıyoruz. Lütfen Gecikmeli durumlarda bizimle irtibata geçiniz.

Size En iyi hizmeti sunuyoruz. Gizli,saklı ücret yok. Herşey açık ve nettir. Turlarımızda profesyonel yerel rehberlerimiz mevcuttur. Kolay rezervasyon yapıp,ödemeyi tur gününde yapabilirsiniz.


Turlarımızı küçük gruplar halinde düzenliyoruz. 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal yapabilirsiniz. Rezervasyon yaptıgınızda kredi kartı istenmez. 24 saat öncesine kadar tur tarihlerini degiştirebilirsiniz

Kiralamak istediğim yatı görüp gezebilir miyim?

Dilediğiniz zaman yatları görebilirsiniz. Yatlarımız Alanya Yat limanı Ve Alanya iskele Limanında GürebilirsinizGeldiğiniz saatlerde yatların başka misafirlerimiz tarafından kiralanmış ve orada olmama ihtimaline karşı ziyaretinizden önce +90 531 334 87 07 numaralı telefondan bizlere ulaşarak ziyarete uygun saatleri öğrenebilirsiniz.
 

Rezervasyon iptal veya tarih değişim şartları nelerdir?

Yat organizasyon tarihinize 1 günden az süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı iade edilir.
Değişiklik talepleriniz ise yatın mevcut programına göre değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 gün kalaya kadar ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.
Translate »