Alanya

Alanya Özel Tekne Turu

En iyi Fiyat Garantisi

Rezevraston ve Bilgi icin Arayın

.00 'den itibaren
    Neden Bizi Seçmelisiniz?
  • 50 den fazla kiralık Yat Tekne Kiralama
  • 7/24 İletişim ve Destek
  • Binlerce Mutlu Müşteri

 Focus Alanya Gündüz Tekne Turu

Sabah 10: ile 15:00 arasında yapılan turdur. Alanya limanından hareket edildikten sonra tarihi Kızıl Kule ve Tersane önünde ilk yüzme molası verilir. Daha sonra Korsanlar Mağarası, aşıklar Mağarası ve Alanya Akvaryumda balıklar izlenir. İkinci yüzme molası Cleopatra Plajında verilir. İkinci yüzme molası bittikten sonra sakin bir koyda öğle yemeği servis edilir. Öğle yemeği verildikten sonra açık denize çıkılır ve dönüş yoluna geçilir. Dönüş yolunda 2 noktada daha yüzme molası verilir. Saat 15:00’de Alanya Limanına dönmüş olunur.

 Focus Alanya Mehtap ve Sunset Turu

Alanya Mehtap ve Sunset Turu gündüz turundan farklıdır. Alanya Limanından saat 16:00’de hareket edilir. tarihi Alanya Kızıl Kule ve tersane önünde ilk yüzme molası verilir. Daha sonra sırasıyla Korsanlar Mağarası, Aşıklar Mağarası ve Atlama şovu, Alanya akvaryumda balıklar izlenir. Ardından ikinci yüzme molası Cleopatra Plajında verilir. İkinci yüzme molasından sonra sakin bir koyda muhteşem gün batımı eşliğinde akşam yemeği servis edilir. Yemekten sonra dönüş yoluna çıkılır ve turumuz saat 20:00’de Alanya Limanında bitmektedir.

Saatlik Özel Alanya Tekne Turu

Saatlik Özel Alanya Tekne Turu istenilen saate göre tersane ve Alanya Kalesi çevresinde gezdirilir. 1 yüzme molası verilir. 2 ya da 3 saatlik turlarda kaptanımız sizlerin isteği ve denizin isteğinize uygun olup olmamasına göre rota belirler. Alternatif olarak Cleopatra Plajı yüzme molası ve Alanya Kalesi yüzme molası eklenebilir.

Bu sayfadaki tur bedeli gündüz organize ettiğimiz 5 saatlik turumuz içindir. Diğer tip Alanya Özel Tekne Turu ve detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizleri +90 531 334 87 07  numaralı telefonumuzdan arayın.

Rezervasyon yapmadan Önce;

Alanya Özel Tekne Turu rezervasyonu yapmadan önce tur günü tekne müsait olup olmadığını sormak için bizi arayın.

İptal, iade ve ön ödeme politikamız:

Misafirlerimizden rezervasyon yapacağı zaman tur ücretinin yarısını kaparo olarak almaktayız. Misafirlerimiz belirttikleri gündeki tur başlangıç saatinden 2 hafta öncesine kadar turun geri kalan kısmı alınmaktadır. 2 hafta öncesinde turu iptal etmek isteyen misafirlerimize hiç bir kesinti yapmadan aldığımız miktarı geri ödemekteyiz. Ancak belirtilen 2 haftalık zaman içerisine girildiğinde misafirlerimiz iptal etmek istediklerinde kaparo bedeli kesilip kalan miktar misafirlere ödenecektir. Ödemeyi geri almak istemeyip sadece tur gününü değiştirmek istediklerinde misafirlerimize ‘ belirtilen tur günü uygun ise ‘ ücret kesintisi ya da ekstra ücret almadan değişikliği memnuniyetle yapmaktayız.

Alanya Özel Tekne Turu ya da diğer tabirle Alanya Özel Tekne Kiralama  sadece aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte çıkabileceğiniz bir turdur. Özel tekne turumuzda teknede sizden başkası olmayacak. Teknemiz 12 kişiliktir ve 24 metre uzunluğundadır.  Otel servisi ekstradır. Otel servisi ücreti 12 kişi için gidiş dönüş olarak  TL’dir. Lütfen bizleri aradığınızda ekstra otel transferi isteğinizi belirtiniz.


REZERVASYON İÇİN: +90 553 793 87 07


Alanya Özel Tekne Turu

Alanya Özel Tekne Turu kalabalık tekne turlarını tercih etmeyen yerli ve yabancı misafirlerimiz en çok tercih edilen Alanya Tekne Turları içerisinde liste başı bir turdur.  Teknemiz lüks motor yat sınıfı bir teknedir. Sizlerin rahat edebilmesi ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli ve huzur bir gün geçireceğinize eminiz.

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
2021 Focus Alanya Ücretsiz 000.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Tur Paketleri

Alanya Tekne Kiralama Fİyatları 2021 | Yat Kiralama Hemen Ara
Hemen Rezevrayon Yap
Messenger
Phone
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone